Monitory

4,5 z 56139 opinii

Przyzwoicie dobrany monitor - w końcu masz lepszy widok!

Dzisiaj monitory mają o wiele więcej funkcji, aniżeli jeszcze kilka lat wstecz. W związku z coraz to większym znaczeniem komputerów - które służą już nie wyłącznie jako sposób na korzystanie z Internetu, lecz są unikalnym centrum multimedialnym, wzrosły także oczekiwania w stosunku do monitorów. Im większej oraz dogodniejszej rozdzielczości - tym wygodniejsze. Liczy się również wierność i głębia odcieni oraz akcesoryjne funkcje. Ceneo.pl pomoże w wyborze odpowiedniego modelu wszystkim tym, którzy zdają sobie sprawę z tego, czego poszukują!

Wybierz pewnie w korzystnej cenie - najwyższej jakości monitory

Sektor IT się nie ociąga, lecz żywiołowo odpowiada na potrzeby Kontrahentów - czego rezultatem są zaawansowane monitory o przeróżnych możliwościach. Współczesne propozycje od Samsung, Lenovo czy Dell bezustannie nie przestają dziwić innowacyjnością, tak samo jeśli chodzi o monitory Acer, ASUS lub marki AG Neovo. Każdy z tych brandów oferuje dziś wymagającym konsumentom komputerów nadzwyczajną jakość, obok której nie da się przejść obojętnie. To naturalnie dzięki temu radość korzystania z nowomodnych technologii jest jeszcze większa.

Szukasz wybranego modelu monitora? Służymy konkretną pomocą!

Dla nas nie ma znaczenia, czy interesuje Cię monitor 27 cali od LG czy także ma to być monitor 1920x1080 Philips - wystarczy jedynie skorzystać z intuicyjnej i dostępnej wyszukiwarki Ceneo, by w mig dostać szczegółowo to, czego się poszukuje, w cenie atrakcyjniejszej, aniżeli wolno byłoby się tego spodziewać.W związku z tym oddajemy do dyspozycji przydatne filtry wyszukiwania - z których oznaczenie ulubionego producenta lub także zakresu cen to jedynie przykład możliwości. Polecamy wyznaczyć konkretną przekątną ekranu i rozdzielczość. To naturalnie dzięki tym parametrom można w parę sekund kupić monitory spełniające oczekiwania, tak jak te powyżej bądź też także opcje o innych parametrach.Nadal jednak mówimy wyłącznie o małej części z atrybutów, jakie udostępniamy w Ceneo.pl. Z nami określisz szczegółowo: jakiego rodzaju matrycy szukasz oraz jaki ma być czas reakcji, czy przydatny Ci tuner TV oraz jakie złącza wzbudzają Twoje zainteresowanie. Śmiało zaznacz, czy pragniesz, aby był to monitor z głośnikami lub bez oraz czy funkcja Pivot jest tym, czego szukasz w monitorze. Masz prawo nawet wskazać odcień i standard Vesa. Bez względu na to, którego monitora wnikliwie szukasz - z nami go znajdziesz!Cena, która Ci się spodoba - za monitor, którego szukasz - oto CeneoCeneo.pl to kompleksowa pomoc w zakupach internetowych. Skutkiem tego także z nami nie tylko odszukasz monitor zgodny z istotnymi parametrami, lecz też dowiesz się, w jakim miejscu ten wybrany model wolno znaleźć w najbardziej okazyjnej cenie. Łap optymalne okazje!

Parametry Monitorów

Tylko oferty

Cena

Producent

Przekątna ekranu

Rozdzielczość

Czas reakcji

Rodzaj matrycy

Tuner TV

Złącza

Jasność

Głośniki

Funkcja pivot

Kolor

Standard VESA

Funkcje dodatkowe

Powłoka matrycy

Rodzaj podświetlenia

Lokalizacja sklepu

Pozostałe lokalizacje

Monitory - opinie

AOC 31,5" Q3279VWFD8 4,8 / 5 10 opinii / 6 pytań
LG 24" 24MP59G-P 4,5 / 5 19 opinii / 3 pytania
ASUS 27" PG279Q 4,3 / 5 10 opinii / 4 pytania
LG 27" 27UD88-W 4,8 / 5 11 opinii / 6 pytań